Apie mus

Sveiki užsukę į jaukių nakvynės vietų svetainę!

Ką rasite jaukių nakvynės vietų svetainėje

Čia rasite tvarkingas ir jaukias nakvynės vietas, galėsite patogiai jas palyginti, peržiūrėti informaciją apie patogumus bei papildomas paslaugas. Išsirinkę patinkančią vietą, taip pat galėsite pasirinkti laisvas datas ir rezervuoti nakvynę.

Kaip gimė idėja

Mėgstame keliauti ne tik užsienyje, bet ir Lietuvoje. Keliaujant, mums patinka apsistoti jaukiose, tvarkingose vietose, kuriose įrengta viskas, ko reikia komfortiškam poilsiui. Keliaujame ir vieni, ir su draugais ar šeima, tad dažnai prireikia ir erdvesnių nakvynės vietų bendram jaukiam laisvalaikiui. Ieškodami mūsų poreikius atitinkančių vietų, pastebėjome, kad dalis informacijos yra socialiniuose tinkluose, dalis išsibarsčiusi įvairiose platformose, tad palyginti ir išsirinkti vietą užtrunka laiko. Papildomai užtrunka ir užsakymas – suradę patinkančią vietą, dėl užimtumo dažniausiai turime kreiptis tiesiogiai į kiekvieną vietą, sulaukti atsakymo ir tik tada, pervedus užstatą, rezervuoti vietą.

Supratę, kad paieška gali būti paprastesnė ir patogesnė, nusprendėme sukurti specializuotą platformą-rezervacinę sistemą, kurioje būtų patogu išsirinkti patinkančią nakvynės vietą pagal reikiamus kriterijus ir ją iš karto užsisakyti.

Rezervuoti nakvynę

Turite jaukią nakvynės vietą? 

Peržiūrėti detalesnę informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas galite partneriams skirtame puslapyje. Užpildykite trumpą anketą apie save, peržiūrėję informaciją, su Jumis susisieksime dėl galimo bendradarbiavimo.